אודות

בית השקעות "הגס השקעות" נמנה על בתי ההשקעות המובילים בשוק ההון הישראלי. אנו מנהלים בהצלחה תיקים תיקי השקעות, קופות גמל, קרנות פנסיה וקרנות נאמנות בהיקף של מיליארדי שקלים.

צוות העובדים המקצועי של בית ההשקעות יעשה הכול כדי להתאים לכם את תיק ההשקעות האופטימאלי בהתאם למאפיינכם האישיים. אנו נקבע פגישה מקצועית כדי לבדוק את הצרכים, את המטרות ואת אופי ההשקעה שלכם ויחד נגבש את מדיניות ההשקעות המתאימה והרצויה בתיק ההשקעות.

כשהשוק רגוע, כולם שטים בו בבטחה, אך האתגר האמיתי מתחיל כשהשוק הופך להיות שוק סוער, כשגלים גבוהים מתנפצים אל החוף, התנודתיות עולה, רגע ההשקעות שלכם למעלה ורגע הן למטה.

צוות העובדים בחברת ההשקעות "הגס השקעות" יודע לנווט בהצלחה גם בים סוער. מאחורי ההגה עומדים אנשי מקצוע אחראיים, מלומדים, ושקולים המכירים היטב את כל רזי השוק ונעזרים במחלקת המחקר המנוסה שלנו. הצוות המקצועי מקבל החלטות מתוך ניתוח מעמיק של מצב השוק וההשלכות לטווח רחוק. כאשר ההגה בידיים שלהם, אתם תגיעו לחוף מבטחים ותיהנו מתשואות גבוהות והשקעות מוצלחות

למה כדאי גם לכם לבחור בחברת "הגס השקעות"?

כי אנו פועלים לפי אסטרטגיית השקעות המתמקדת בראייה ארוכת טווח ומיצוי פוטנציאל של נכסים לאורך זמן.

אנו מתמקדים בחברות פיננסיות יציבות, חברות עם מניות ומכשירים פיננסיים נוספים בעלות סחירות גבוהה בשווקים מרכזיים ברחבי העולם ובישראל במטרה להקטין את התלות בתנודתיות ולהימנע מחשיפה גבוהה לסיכונים המלווים את ההשקעה בשוק ההון.

אנו מעסיקים צוות מנהלי תיקי השקעות, אנליסטים וסוחרים מנוסים ומיומנים ובעלי ותק של שנים רבות בחברה. הידע המקצועי הרב והניסיון רב השנים מהווים גורם משמעותי בהצלחה שלנו.

בכל עת תוכלו לצפות בתיק ההשקעות שלכם המנוהל אצלנו. תוכלו לעקוב אחרי מבנה ההשקעות, אחרי מסלולי ההשקעות הנבחרים, אחרי התשואות ולקבל תמונה מלאה על הנעשה בתיק ההשקעות שלכם. במקביל, בכל רבעון אנו נשלח לכם דו"ח המפרט את כל הפעילות בתיק ההשקעות ואת הביצועים שלו.

כי אנו זמינים בכל שעות העבודה. בכל עת תוכלו ליצור אתנו קשר ולקבל תשובה לכל שאלה. צוות העובדים שלנו מחויבים למענה אדיב ומקצועי.

כי אנחנו תמיד עם היד על הדופק, מודעים ומתייחסים לכל השינויים בחיי העמיתים שלנו , להתחייבויות חדשות, לצרכים חדשים ועוד, ובהתאם להם נבחר את מסלולי ההשקעה המתאימים לכל עובד בכל תקופה.

אנו גובים מחירים הוגנים עבור דמי ניהול ועבור עלות קנייה ומכירה של מניות וניירות ערך המרכיבים את תיק ההשקעות שלכם.

אנו מעסיקים צוות יועצים מוכשר ומיומן, בעל ראש פתוח ויצירתי המחזיק ברישיון לניהול תיקי השקעות מטעם לרשות לניירות הערך. כל העובדים בצוות שלנו עברו קורסים מוכרים בניהול תיקי השקעות ועמדו בהצלחה בכל המבחנים של רשות ניירות הערך. לאחר העמידה במבחנים עברו העובדים התמחות בת תשעה חודשים, כפי שמחייבות התקנות, ורק בסיום ההצלחה הם קיבלו רישיון לעבוד האופן רשמי כמנהלי תיקי השקעות.

כי במשך שנות עבודה ארוכות צברנו אינספור לקוחות מרוצים שישמחו להעיד על ההצלחות שלנו ועל השירות המקצועי והאדיב. ברחבי הרשת, בקבוצות פייסבוק ובפורומים ייעודיים תוכלו לפגוש את הלקוחות המרוצים שלנו.

צרו אתנו קשר, אנו מציעים את השירותים הבאים:

קופת גמל להשקעה.

ניהול קרנות השתלמות.

ניהול קופות גמל.

ניהול תיקי השקעות.

ניהול קרנות נאמנות.

חיסכון לכל ילד.

אצלנו, בחירת החברות להשקעה מתבצעת על סמך פרמטרים של פוטנציאל צמיחה, הון פיננסי, תמחור אטרקטיבי וניתוח הנכסים של כל חברה.

ייעוץ חינם